तेस्रो अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज सम्पन्न

कोलोराडो । अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज, कोलोराडो च्याप्टरको आयोजनामा हरेका महिनामा जस्तै आयोजना हुदै आएका कवि गोष्ठी साहित्य संगम यस महिनामा समाज सेवी तथा अनेसासका आजीवन सदस्य श्याम श्रेष्ठ तथा श्रीमती शान्ति श्रेष्ठको आयोजनामा यही सेप्टेम्बर २९, २०१२ शनिबारका दिन उहाँहरुको निवास अरौरा, कोलोराडोमा सम्पन्न भयो ।
च्याप्टरका अध्यक्ष पदम विश्वकर्माको अध्यक्षतामा भएको उक्त कवि गोष्ठीमा कविहरु श्याम श्रेष्ठ, हरि अधिकारी, कपिल सुवेदी, खेम पौडेल, सुदर्शन नेपाल, ज्ञानेन्द्र गदाल, साबु गदाल, देवकी न्यौपाने, पदम विश्वकर्मा र बालकवि सरगम गदालले आ–आफ्नो रचनाहरु बाचन गर्नु भएको थियो। यस्तै कार्यक्रममा स्रोताहरुको रुपमा शान्ति श्रेष्ठ, मनोज तुलाधर, रवि कार्की, साहरा कार्की, जिदेन राई, बीर खालिङ आदिले कविताहरु श्रवण गरी आनन्द लिनुभएको थियो ।

कार्यक्रमका आयोजक श्याम तथा श्रीमती शान्ति श्रेष्ठले मिष्ठान्न भोजनहरु तयार गरी सहभागीहरुलाई भोजन गराउनु भएको थियो। कार्यक्रमका सभापति पदम विश्वकर्माले आयोजक द्धय श्याम तथा श्रीमती शान्ति श्रेष्ठ र सहभागीहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन गदैं कार्यक्रमको समापन गर्नु भएको थियो। वहाँले सबै सहभागीहरुलाई नोभेम्बर १०, २०१२ मा आयोजना हुने महाकवि देवकोटाको जन्मजयन्ती कार्यक्रममा सहभागी हुन पनि अनुरोध गर्नु भएको थियो ।

१५ आश्विन २०६९, सोमबार ०२:४५ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

नेकपा सचिवालय बैठक आज, दाहालले उठाएका प्रश्नको ओलीले जवाफ दिने

काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को सचिवालय बैठक आज बस्दैछ । दिउँसो एक बजे बस्ने बैठकमा प्रधानमन्त्री एवं पार्टी..

म्याराडोनाको अन्त्येष्टी, विदाईमा भीड अत्याधिक हुँदा प्रहरीद्वारा अश्रु ग्यास र रबरको गोली प्रहार

ब्युनस आयर्स । विश्व फुटबलका महान खेलाडी डिएगो म्याराडोनाको अन्त्येष्टी गरिएको छ । एक निजी समारोहकाबीच..

स्वास्थ, विज्ञान, कूटनीति र अन्तर्राष्ट्रिय सम्बन्धबारे लण्डन दूतावासमा वेभिनार

लण्डन । लण्डनमा रहेको नेपाली राजदूतावासले बिहीवार ग्लास्गो क्यालेडोनियन विश्वविद्यालयसँगको सहकार्यमा..

राजतन्त्र र हिन्दु राष्ट्रको माग गर्दै रौतहटमा प्रदर्शन

रौतहट । राजतन्त्र र हिन्दु राष्ट्र कायम गर्न माग गर्दै नेपाल राष्ट्रवादी समूहले रौतहटमा प्रर्दशन गरेको छ ।..

‘छिट्टै विकासशील राष्ट्रमा उक्लिँदैछौँ’

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सङ्घीय, प्रदेश र स्थानीय तहका सरकार सबैको संयोजन, सहभागिता र..