भब्यताका साथ नेजा नाइट सम्पन्न

किशोर पन्थी, अमेरिका । विश्वभरका नेपाली पत्रकारहरुको लागि आपतकालिन राहत कोष स्थापनार्थ अमेरिका र क्यानडामा रहेका नेपाली पत्रकारहरुको एकमात्र छाता संगठन नेपाल अमेरिका पत्रकार संघ (नेजा)को आयोजनामा न्युयोर्कमा भब्यताका साथ नेजा नाइट सम्पन्न भएको छ । नेजा नाइटसम्पन्न गर्न सहयोग गर्नुहुने सम्पूर्ण कलाकारहरु, समाजका विभिन्न क्षेत्रका व्यक्तित्वहरु र कार्यक्रममा उपस्थित सम्पूर्ण दर्शकबृन्दहरुप्रति आभार व्यक्त गर्दर्छौ । ऐतिहासिक रुपमा भब्यताका साथ सम्पन्न नेजा नाइटमा बरिष्ठ नेपाली कलाकारहरुका सांगितिक र मनोरञ्जनात्मक प्रस्तुतीहरुबाट न्युयोर्कका नेपालीहरुले प्रसस्त मनोरञ्जन प्राप्त गरेको हामीले विश्वास लिएका छौं ।

न्युयोर्कको अस्टोरियामा रहेको चियान फेडेरेशनमा सम्पन्न नेजा नाइटमा नेपालीहरुको उपस्थीति यति बाक्लो थियो कि हलमा बस्ने सिट नपाएर कतिपय दर्शकहरुले उभिएरै पनि सांगितिक सॉझको मजा लिएका थिए । अत्यन्तै अनुशासित र सौहाद्रपूर्ण वातावरणमा सम्पन्न कार्यक्रमको सुरुमा चर्चित गायिका नलिना चित्रकारले गित गाएकी थिइन् । नेपालकी चर्चित नृत्यांगना संचिता कोइरालाले ‘उडायो पछ्यौरी’ बोलेको गितमा नृत्य प्रस्तुत गरिन् भने कार्यक्रममा बरिष्ठ गायिका सपना श्रीले गित प्रस्तुत गरिन् । त्यस्तै धर्मविर लामाको नृत्य पनि कार्यक्रमको आकर्षण रहेको थियो । अर्का चर्चित गायक कर्णदासको प्रस्तुती धेरै दर्शकले पहिलोपल्ट लाइभ हेर्न पाए नेजा नाइटमा । वल्र्ड रेकर्ड ब्रेकर रोहित तिमिल्सिनाले पनि कार्यक्रममा आकर्षक नृत्य देखाए ।

हास्यकलाकार रतन सुवेदीको प्रस्तुती कार्यक्रममा अर्को आकर्षण थियो । वशन्त डान्स सेन्टरका कोरियोग्राफर विजय नकर्मीको कोरियोग्राफीमा नायक रमेश उप्रेती र सम्झना कार्कीले नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए । चर्चित लोक गायक प्रेमराजा महतको गितमा दर्शकहरु निकै रमाएका थिए । त्यस्तै नेपालकी चर्चित कलाकार गौरी मल्लको नृत्य कार्यक्रमको अर्को आकर्षण थियो । कार्यक्रममा चर्चित गायक यम बरालले गित प्रस्तुत गरेका थिए । कार्यक्रमको अन्त्यमा चर्चित गायक फिरोज स्याङदेनले गित प्रस्तुत गरेका थिए । डिजे डान्समा पनि न्युयोर्कका नेपालीहरु दिल खोलेर नाचेका थिए । कार्यक्रममा अन्य नेपाली कलाकारहरुको पनि उपस्थीति रहेको थियो ।

कार्यक्रममा नेजाका महासचिव किशोर पन्थीले कार्यक्रममा उपस्थीत सबैलाई स्वागत गर्नुभएको थियो भने अध्यक्ष आङछिरिङ शेर्पाले कार्यक्रम सफल पार्न सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिनुभएको थियो । संयुक्त राष्ट्रसंघका लागि नेपाल मिसनका कार्यवाहक स्थायी प्रतिनिधी सेवा लम्सालको प्रमुख आतिथ्य र मिनिस्टर कन्सुलर अमृत राईको विशेष आतिथ्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा न्युयोर्कका सामाजिक र राजनीतिक व्यक्तित्वहरुको पनि बाक्लो उपस्थीति रहेको थियो । कार्यक्रममा प्रस्तुती देखाउने कलाकारहरुलाई नेजा अध्यक्ष शेर्पाले खादा ओढाउनुभएको थियो भने प्रमुख अतिथी लम्सालले प्रमाणपत्र दिनुभयो । कार्यक्रमका संयोजक सूर्य थापाले कार्यक्रमको संचालन गर्नुभएको थियो । ५ घण्टासम्म चलेको कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथी सेवा लम्सालले पत्रकारको राहत कोषका लागि यस्ता कार्यक्रम हुनु सकारात्मक रहेको बताउनुभयो ।

२९ भाद्र २०६९, शुक्रबार १०:०६ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

स्वास्थ, विज्ञान, कूटनीति र अन्तर्राष्ट्रिय सम्बन्धबारे लण्डन दूतावासमा वेभिनार

लण्डन । लण्डनमा रहेको नेपाली राजदूतावासले बिहीवार ग्लास्गो क्यालेडोनियन विश्वविद्यालयसँगको सहकार्यमा ‘सार्वजनिक स्वास्थ्य तथा..

राजतन्त्र र हिन्दु राष्ट्रको माग गर्दै रौतहटमा प्रदर्शन

रौतहट । राजतन्त्र र हिन्दु राष्ट्र कायम गर्न माग गर्दै नेपाल राष्ट्रवादी समूहले रौतहटमा प्रर्दशन गरेको छ ।..

‘छिट्टै विकासशील राष्ट्रमा उक्लिँदैछौँ’

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सङ्घीय, प्रदेश र स्थानीय तहका सरकार सबैको संयोजन, सहभागिता र..

पूर्वयुवराज पारस शाहको स्वास्थ्यमा समस्या

काठमाडौं । पूर्वयुवराज पारस शाहको स्वास्थ्यमा समस्या देखिएको छ । उनी बसेकै होटलमा चिकित्सकहरूले उपचार थालिएको..

विदेशी पर्यटकलाई भिसा प्रावधानमा खुकुलो बनाइदै

काठमाडौ । सरकारले पर्यटक भिसामा नेपाल आउने विदेशी नागरिकका लागि भिसा सम्बन्धि प्रावधानलाई केही खुकुलो बनाउने..