ब्युटी एण्ड बोल्ड अभिनेत्री जरीन खानले भनिन्, ‘सलमान मेरो दिलको निकै नजिक छन्’

मुम्बई । ब्युटी एण्ड बोल्ड अभिनेत्री जरीन खानले बलिउडमा डेब्यू गरेको दशक पूरा भयो । अभिनेता सलमान खानसंग स्क्रिन शेयर गरेको फिल्म ‘वीर’ बाट आफ्नो फिल्म करिअर सुरु गरेकी उनले ‘हाउसफुल २’, ‘हेट स्टोरी ३’, ‘विरप्पन’ जस्ता फिल्ममा काम गरेकी भएपनि बोल्ड अभिनेत्रीको छवि बनाएकी उनि यतिबेला नयाँ फिल्म उनको हातमा छैन ।

उनले आफ्ना प्रशंसकको मायाँले बलिउडमा १० वर्ष पूरा गरेको बताएकी छन् । ‘म फिल्म परिवारबाट आएको होइन । न त मेरो इन्डस्ट्रीमा कोही गडफादर नै छ । जब मैले बलिउडमा कदम राखेँ त्यसबेला सलमान खानले मेरो निकै सहयोग गरे । तर, मानिसहरु सलमान खानका कारण मैले काम पाइरहेको भन्ने गर्दछन् । तर, यो सत्य होइन ।’

जरीनले भनिन्, ‘सलमान खानले मलाई कुनै पनि कामका लागि सिफारिस गरेका छैनन् । तर, सलमान मेरो दिलको निकै नजिक छन् र सधैं रहनेछन । म सलमानलाई निकै इज्जत गर्छु । किनकि, म आज यो इन्डस्ट्रीमा सलमानकै कारणले छु । बलिउड इन्डस्ट्रीको हिस्सा भएपछि मैले आफ्नो बाटो आफैंले तय गरेको हुँ ।’

उनी आफू रणवीर सिंहको निकै ठूलो फ्यान रहेको बताउँछिन् । रणवीरसँग फिल्ममा काम गर्ने आफ्नो सपना रहेको उनको भनाई छ । उनले सैफ अली खान र आमिर खानसँग पनि काम गर्ने इच्छा रहेको बताएकी छन् । उनी आफू सिम्पल र शान्त जिन्दगी जिउन मन पराउने बताउँछन् । फिल्म ‘हेट स्टोरी ३’ मा दिएको इन्टिमेट सिनका कारण जरीनको निकै आलोचना भएको थियो ।

२० श्रावण २०७७, मंगलवार १८:५० मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

कोरोना संक्रमणबाट नेपालमा थप १६ जनाको मृत्यु, ११५४ संक्रमित थपिए

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप १ हजार १५४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना भाइरसबाट..

हिमचितुवा शेर्पाको निधन

काठमाडौं । विनाअक्सिजन १०औँ पटक सगरमाथा आरोहण गरी विश्व कीर्तिमान कायम राख्न सफल आङ्रिता शेर्पाको निधन भएको छ ।..

२६ बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै एनआरएनए दोस्रो विश्व स्वास्थ्य सम्मेलनको समापन

काठमाडौं । गैरआवासीय नेपाली सङ्घ (एनआरएनए) अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय परिषद्को दोस्रो विश्व स्वास्थ्य सम्मेलन..

मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन गर्ने नेकपा सचिवालय बैठकको निर्णय, व्यक्ति टुंगो लाग्न अझै बाँकी

काठमाडौं । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को सचिवालय बैठकले मन्त्रिमण्डल पुनर्गठन गर्ने निर्णय..

बलात्कारको आरोपमा गाउँपालिकाका अधिकृत पक्राउ

धनगढी । कैलालीको जोशीपुर गाउँपालिकामा कार्यरत एक अधिकृत बलात्कारको आरोपमा पक्राउ परेका छन् । जोशीपुर..