मेरो कारणले जहाज ढिलो उड्नु पर्‍यो, माफी चाहान्छुः मन्त्री भट्टराई

निरोज कुमार थापा, काठमाडौँ, २९ भदौ । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री योगेश भट्टराइले माफी मागेका छन् । आफ्नो कारणले जहाज उडानमा ढिलाई भएको स्वीकार गर्दै उनले माफी मागेका हुन् । शनिबार कैलालीको टिकापुरमा आयोजना भएको डलफीन महोत्सबको कार्यक्रम सकेर बुद्ध एयरको धनगढीको अन्तिम उडानबाट काठमान्डौ फर्कन लाग्दा जहाजलाई केही समय कुराएको भन्दै प्लेनभित्रै मन्त्री भट्टराईमाथि गालीगलौज गरिएको थियो ।

मन्त्री भट्टराईले सामाजिक सञ्जालमार्फत स्पष्टिकरण दिँदै आरोपितले भनेझैं एक घण्टा नभई १५ मिनेट मात्र जहाज उड्न ढिलो भएको लेखेका छन् । सामाजिक सञ्जालमार्फत स्पष्टिकरण दिँदै उनले आइतबार प्रतिनिधिसभामा जवाफ दिने कार्यक्रम रहेकाले काठमाडौँ फर्किन बाध्य भएका हुादा केही समय बुद्ध एयरलाई आफूले पर्खन अनुरोध गरेको मन्त्री भट्टराइले बताएका छन ।

यद्दपी नेपालगञ्ज विमानस्थलमा आफूलाई भ्रष्टाचार विरोधी अभियान्ता बताउने तर राजावादीको रुपमा चिनिने ज्ञानेन्द्र शाहीसहितका केही व्यक्तिले ‘पारसका विरुद्ध सात लाख हस्ताक्षर दरबारमा बुझाएर तैंले हामीलाई कति दुःख दिएको छस् ? त्यो हामीले कहाँ बिर्सेंका छौ र ?’ भन्ने प्रश्न गर्दै मन्त्री भट्टराईमाथि आइलागेका थिए ।

बेलुकी ६ बजे २५ मिनेटमा उड्नु पर्ने जहाज ७ बजेर ८ मिनेटमा उडेको थियो । तर बुद्ध एयरका कम्युनिकेसन म्यानेजर दीपेन्द्र कर्णले भने मन्त्रीकै कारणले जहाज उडानमा ढिलाई भएको भन्नु गलत भएको बताएका छन् । मौसमको कारण त्योभन्दा अघि भएका उडान पनि ढिलो गरि नै भएको भन्दै उनले कुनै पनि भिआइपी यात्रुका कारण सर्वसाधारणलाई दुख नदिएको दाबि गरे । ‘मौसमको खराबीका कारण शनिबार दिनभर जसो उडानमा ढिलाई भईरहेको थियो, उडान ढिला भएको हो तर मन्त्रीलाई पर्खेकै कारणले ढिला भएको हो भन्ने होईन’ उनले भने ।

मन्त्री भट्टराईले लेखेको स्पष्टिकरणः

२९ भाद्र २०७६, आईतवार १०:२५ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

Email Subscription

विशेष

सबै

‘एनआरएनए’मा चुनावी रौनक, १२ पदमा ४२ जना निर्वाचित हुँदै

काठमाडौँ, २७ असोज । गैरआबासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को नवौं विश्व सम्मेलन मंगलबारबाट सुरु हुँदैछ । सम्मलेनमा ४२ जना उम्मेदवारहरु..

कांग्रेसको चियापानमा पुगेर प्रधानमन्त्रीले भने, ‘देउवा जीसँग ४५ वर्ष पुरानो सम्बन्ध छ’

काठमाडौँ, २६ असोज । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली नेपाली कांग्रेसका सभापति..

चिनियाँ राष्ट्रपति सी स्वदेश फीर्ता

काठमाडौँ, २६ असोज । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीको मैत्रीपूर्ण निमन्त्रणामा जनवादी गणतन्त्र चीनका..

चिनियाँ राष्ट्रपति सी र नेकपाका नेताहरुबीच भेटवार्ता

काठमाडौँ, २६ असोज । नेपाल भ्रमणमा रहेका चिनियाँ राष्ट्रपति सी चिनफिङ र सत्तारुढ दल नेकपाका शिर्ष नेताहरुबीच..

सीको कार्यतालिकाः नेकपाका नेताहरूसँग सामूहिक भेटदेखि द्विपक्षीय वार्तासम्म

निरोज कुमार थापा, काठमाडौँ, २६ असोज । नेपाल भ्रमणमा रहेका चिनियाँ राष्ट्रपति सी चिनफिङले आज सत्तारुढ नेकपाका..