राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको ब्राण्ड एम्बास्डरमा मिस नेपाल अनुष्का

काठमाडौँ, २ भदौ । राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले मिस नेपाल अनुष्का श्रेष्ठलाई ब्रान्ड एम्बास्डरमा नियुक्त गरेको छ । बैंकले सोमबार आयोजित एक कार्यक्रममा श्रेष्ठलाई ब्रान्ड एम्बासडरमा नियुक्त गरेको हो । उक्त नियुक्ती पत्रमा बैंकको तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरणकुमार श्रेष्ठ र दी हिडन ट्रेजरको तर्फबाट अध्यक्ष गोपाल सुन्दरलाल कक्षपतीले हस्ताक्षर गरे ।

कार्यक्रममा प्रमुख कार्यकारी अधिकृत क्षेष्ठले बैंकमा युवा पुस्ताको आकर्षण बढाउन मिस नेपाललाई ब्रान्ड एम्बास्डर नियुक्त गरिएको बताए । राष्ट्रिय वाािणज्य बैंकलाई बुढाहरुको बैंक भन्ने भ्रम त्याग्न पनि उनले आग्रह गरे । युवापुस्तालाई बैंकप्रति आकर्षण बढाउन मिस नेपाललाई ब्रान्ड एम्बास्डर नियुक्त गरिएको बैकले जनाएको छ । बैंकमा ३१ लाख निक्षेप खाता तथा ११ लाख भन्दा बढी मोबाइल र इन्टरनेट बैंकिङ प्रयोगकर्ता र १६० हजार कर्जा ग्राहक छन् ।

मिस नेपाल २०१९ एवम् रा.वा. बैंककी नवनियुक्त ब्रण्ड एम्बास्डर अनुष्का श्रेष्ठले आफु सरकारी स्वमात्विको बैंकको ब्रान्ड एम्बास्डर हुन पाउँदा खुशी लागेको बताईन । आफुसँग बैंकमा नै काम गरेको अनुभव रहेको सुनाउँदै श्रेष्ठले समग्र बैंकिङ क्षेत्रको प्रवर्दन गर्न प्रयास गर्ने उनको भनाई छ ।

बैंकले गत आर्थिक वर्षमा ५ अर्ब ३२ करोड रुपैंया खुद मुनाफा आर्जन गरेको छ । यस अवधिमा बैंकको निक्षेप १ खर्ब ९० अर्ब रुपैंया, कर्जा १ खर्ब ४४ अर्ब रुपैंया र बेस रेट ५.५० प्रतिशत रहेको छ । बैंकले ७७ वटै जिल्लामा २२२ वटा शाखा, १७५ वटा एटिएम र ९३ वटा शाखा रहित बैंकिङ्गमार्फत सेवा प्रदान गरिरहेको छ ।

२ भाद्र २०७६, सोमबार १८:४१ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

Email Subscription

विशेष

सबै

प्रधानमन्त्रीको प्रश्न, ‘सडकका खाल्डाको सारङ्गी कति सुन्ने ?’

काठमाडौँ, ६ मंसिर । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सडकका खाल्डा पुर्न ४ महिनाको समय दिएका छन् । पुनर्गठित मन्त्रिपरिषद्को पहिलो..

मूल्यवृद्धि नियन्त्रण बाहिर, फेरि चुक्यो सरकार

निरोज कुमार थापा, काठमाडौँ, ५ मंसिर । मूल्य वृद्धि चुलिँदै गएको छ । चालु आर्थिक वर्षको प्रथम त्रैमास सकिँदा मुल्य..

गोकर्ण विष्ट पदमुक्त भएको खुशीयालीमा म्यानपावर व्यवसायीको पार्टी

निरोज कुमार थापा, काठमाडौँ, ५ मंसिर । श्रम तथा रोजगारमन्त्रीबाट गोकर्ण विष्ट बर्खास्त भएपछि म्यानपावर..

ओलीको कमालः महिला मन्त्रालयको जिम्मेवारी पुरुष सांसदलाई !

काठमाडौँ, ५ मंसिर । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले बुधबार साँझ मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन गर्दै दोलखाका सांसद..

सरकारमा सहभागी हुने २ मन्त्रीको नाम टुंगो लाग्यो

काठमाडौँ, ४ मंसिर । सरकारमा मन्त्रीको रुपमा प्रवेश गर्ने २ जनाको नाम टुंगो लागेको छ । तत्कालिन माओवादी केन्द्रको..