एनआरएनए न्युजिल्याण्डको अध्यक्षमा लाल बहादुर केसी निर्वाचित

न्युजिल्याण्ड । गैरआवासीय नेपाली सङ्घ, (एनआरएनए) एनसीसी न्युजिल्यान्डको कार्यसमिति निर्वाचन शनिबार सम्पन्न भएको छ । निर्वाचनबाट ९३५ मत सहित भारी मतान्तरले लाल बहादुर केसी अध्यक्षमा निर्वाचित भएका छन् उनका प्रतिद्वन्द्वी घनश्याम सापकोटाको भने ४८६ मात्र मत आएको थियो ।

उपाध्यक्षमा ७५७ मतसहित बलकुमार गोले निर्वाचित भएका छन् भने उपाध्यक्षको प्रतिद्वन्द्वी निर्मल रिमालले ६४४ मत ल्याएका थिए साथै, महिला उपाध्यक्षमा ९१४ मत सहित भावना नेपाल विजयी भएका छन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी नारायणी तिवारीले ४७५ मत ल्याएका थिए ।

आइसीसी सदस्यमा विशाल सापकोटा ६९० मत सहित विजयी भएका छन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी रमेश गुरुङले ६८५ मत ल्याएका थिए । यस्तै महासचिवमा दिया निधि गौतम ८२३ मत सहित विजयी भएका छन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी कुलराज घिमिरेले ५६६ मत ल्याएका थिए ।

सचिवमा नारद कुँवर ७३५ मत सहित र प्रदीप रुपाखेती ७९३ मत सहित विजयी भएका छन् भने उनीहरूका प्रतिद्वन्द्वी कृष्णहरि सापकोटा र रमेश सापकोटाले ६२८ र ४९३ मत ल्याएका थिए । त्यस्तै, कोषाध्यक्षमा विपिन भण्डारी ८११ मत सहित निर्वाचित भएका छन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी अशोक कडेलको ५५९ मत आएको थियो । साथै, सहकोषाध्यक्षमा कमल बसेल ८२४ मतसहित विजयी भएका छन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी विजय रेग्मीले ५३२ मत ल्याएका थिए ।

निर्वाचनमा कार्यसमिति सदस्यहरूमा अप्रिल अर्याल (७९५), अशोक कुमार श्रेष्ठ(८२७), विष्णु विक्रम शाही (७३६), विष्णुकुमार बस्नेत(७३३), चन्द्र शर्मा पौडेल(७८३), निङवार घिसिङ(७८७), पान्डब सिंह पाख्रीन(६८१), राजेन्द्र पाण्डे(६९५), सची थापा(७६१) र सुमना केसी श्रेष्ठ(७७८) विजयी भएका थिए । सो निर्वाचनको संयोजकमा बबिता श्रेष्ठ थिए भने उक्त अधिबेसनमा एनआरएनए ओसियाना क्षेत्रीय संयोजक धर्मराज अधिकारी पनि उपस्थित भएका थिए । साथै निर्वाचनको पर्यवेक्षकमा संजयशान्ति सुवेदी र स्वयंसेवकमा लक्ष्मण पौडेल रहेका थिए ।

नवनिर्वाचित अध्यक्ष केसिले गैर आवासीय नेपाली सङ्घ न्यूजिल्याण्डको कार्य समिति २०१९–२१ को लागी सम्पन्न निर्वाचनमा अमूल्य मत, माया र सद्भावको लागी सबैलाई हार्दिक आभार प्रकट गरेका छन । उनले निर्वाचन कमिटी, समस्त स्वयंसेवकहरू, निर्वाचनमा भाग लिनु हुने सबै उम्मेदवार साथीहरूलाई हार्दिक धन्यवाद भन्दै विजयी उम्मेदवार साथीहरूलाई बधाई ज्ञापन गरेका छन । एनआरएनए आइसीसी ओसिनिया संयोजक धर्मराज अधिकारीले निर्वाचन शान्तिपूर्णरुपमा सम्पन्न भएकोमा खुशी व्यक्त गर्दै विजेताहरुलाइ बधाइ ज्ञापन गर्दै सफल कार्यकालको शुभकामना व्यक्त गरे ।

७ श्रावण २०७६, मंगलवार ०५:५४ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

Email Subscription

विशेष

सबै

कोरोना भाइरसका कारण थप २ जनाको मृत्यु

काठमाडौँ, २४ जेठ । कोरोना भाइरसका कारण नेपालमा थप २ जनाको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार डोल्पाका पुरुष..

जेठ २५ देखि छोटो दुरी र असार १ देखि लामो दुरीका गाडी चलाउने प्रस्ताव

काठमाडौँ, २४ जेठ । सरकारले एक सयभन्दा कम व्यक्तिमा कोरोना संक्रमण देखिएका जिल्लामा जेठ २५ गतेबाट छोटो दुरीका..

गंगा चौधरीलाई सरिता गिरीको प्रश्न, ‘चीनको इशारामा ममाथि आरोप लगाइएको त होइन ?’

काठमाडौँ, २३ जेठ । सामाजवादी पार्टीकी सांसद सरिता गिरीले सत्तारुढ नेकपाका सांसदले आफ्नो विषयमा संसदमा..

विदेशबाट आउने नेपाली राख्न होटल क्वारेन्टाइन तयार, दिनकै ८ हजारसम्म तिर्नुपर्ने

निरोज थापा, काठमाडौँ, २३ जेठ । विदेशमा रोकिएका नेपालीलाई उद्दार गरि ल्याईएका नेपाली राख्न होटल क्वारेन्टाइन..

विदेशबाट नेपालीको उद्दार गर्न सुरु, २६ जना काठमाडौँ आइपुगे

काठमाडौँ, २३ जेठ । विदेशमा अलपत्र परेका नेपाली नागरिकको उद्दार सुरु भएको छ । सरकारले पहिलो चरणमा म्यानमारबाट २६..