यस वर्षको एएनए सम्मेलन बाल्टिमोरमा हुने, सम्मेलनको तयारी सुरु

विजय थापा, भर्जिनिया, २५ चैत । अमेरिकी स्वतन्त्रता दिवस जुलाई ४ तारिख अर्थात् सप्ताहान्तको समय पारेर बिगत ३३ बर्ष देखि आयोजना गर्दै आएको दि एसोसिएसन अफ नेपालीज इन अमेरिका (एएनए) को यस वर्षको सम्मेलन मेरिल्याण्ड राज्यको बाल्टिमोर सहरमा आयोजना हुने भएको छ ।

आगामी जुन ३० देखि जुलाई २ तारिख शुक्रबार देखि आइतबार सम्म हुने उक्त सम्मेलनको तयारी सुरु हुन् थालेको छ । बाल्टिमोरका समाज सेवी, व्यवसायी तथा बानाका पूर्व अध्यक्ष विजय श्रेष्ठ सम्मेलनको संयोजकमा नियुक्त भएका छन् । आयोजक समिति तथा उप समिति छिट्टै निर्माण गरिने बताउदै श्रेष्ठले अमेरिकामा बसोबास गर्ने नेपाली समुदायलाई सहभागी हुन आब्हान गरेका छन् ।

नेपाली समुदायलाई एकै थलोमा जमघट गराई बिबिध कार्यक्रमहरु मार्फत नेपाली समुदायलाई उत्साह र सकारात्मक सन्देस दिन सफल एएनए सम्मेलन मेरिल्याण्डको बाल्टिमोरमा आयोजना गर्न पाउदा हर्षको साथै आफु उत्साहित भएको श्रेष्ठले बताए ।

उनले अगाडी भने यस पटक अलिक फरक कार्यक्रमहरु पनि ल्याउने योजना रहेको र एएनएले दिएको अभिभारालाई शिरोधार्य गरि योजनामा आफू लागि रहेको बताए । उनले सबै संग सरसल्लाह ,राय र परामर्श लिई रहेको बताएका छन् ।

एएनए सम्मेलनमा उत्कृष्ट कार्यक्रमहरु मध्ये कै बाल बालिकाहरुको प्रतिभा प्रतियोगिता, बिद्यार्थीहरुको हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता तथा अन्य महत्वपूर्ण कार्यक्रमहरु आयोजना गरिने भएको छ । सम्मेलनमा कमि कमजोरी नहुन दिन एनएनएका अध्यक्ष, कार्यकारी समिति, पूर्व अध्यक्षहरु तथा सबै संग परामर्श लिई रहेको आयोजकले जानकारी दिएका छन् ।

गत बर्ष जुलाई १ देखि ४ तारिख सम्म भएको एएनए सम्मेलनमा ६ बुदे घोषणा सहित सम्पन्न भएको थियो । आगामी जुन ३० देखि जुलाई २ सम्म हुने सम्मेलनमा खेलकुद, सांस्कृतिक कार्यक्रम, बिबिध बिषयका संगोष्ठी, भेषभुषा प्रदर्शन, प्रतिभा प्रतियोगिताहरु तथा थप कार्यक्रमहरु समेत हुने भएको छ ।

२५ चैत्र २०७३, शुक्रबार ०५:५२ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

Email Subscription

विशेष

सबै

कोरोना रोक्न सरकारले बनायो ७ कार्यदल, कुनमा कसको नेतृत्व ?

निरोज कुमार थापा, काठमाडौँ, ९ चैत्र । सरकारले कोरोना भाइरस रोग रोकथामको पूर्व तयारी सकिएको भन्दै कार्यान्वयनमा गएको घोषणा गरेको छ ।..

देशैभरका अदालत २ हप्ताका लागि बन्द

काठमाडौँ, ७ चैत्र । देशभरका अदालत आगामी २ हप्ताका लागि बन्द भएका छन् । शुक्रबार सर्वोच्च अदालतमा..

राष्ट्रिय सभाले नै मानेन सरकारी निर्णय

निरोज कुमार थापा, काठमाडौँ, ६ चैत्र । राष्ट्रिय सभाले सरकारी निर्णयको अवज्ञा गर्दै बैठक सञ्चालन गरेको छ ।..

एसईई परीक्षा स्थगित

काठमाडौँ, ५ चैत्र । सरकारले विद्यालय शिक्षा परीक्षा (एसईई) स्थगित गर्ने निर्णय गरेको छ । चैत्र ६ गते बिहिबारदेखि..

कुलमानले भने, ‘ग्यासको लाइनमा नबस्नु, बिजुलीबाट खाना पकाउनु’

काठमाडौँ, ४ चैत्र । नेपाल विद्युत प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङले बजारमा ग्यास किन्न लाइनमा..