जनसम्पर्क समिति युएइले चयन गर्यो काँग्रेस १३औँ महाधिवेशन प्रतिनिधि

युएइ । नेपाली जनसम्पर्क समिति संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएइ)ले नेपाली काँग्रेसको आसन्न १३औँ महाधिवेशनका लागी युवा नेता चित्र केसीको नेतृत्वमा महासमिति सदश्य सहित सात जना महाधिवेशन प्रतिनिधि छनोट गरेको छ ।

जनसम्पर्क समिति युएइले दिएको जानकारी अनुसार साधारण सदस्य, क्रियाशील सदस्य, सल्लाहकार तथा कार्यसमितिका पदाधिकारीहरुसंग भएको सामुहिक छलफल र सहमतिमा महाधिवेशन प्रतिनिधि तथा महासमिति सदस्यहरुको नाम टुंगो लगाएको हो ।

विवाद रहित तवरले चयन गरिएको महासमिति सदस्यहरुमा चित्रबहादुर केसी, खेमराज बस्नेत र महेश मोक्तान रहेका छन् भने महाधिवेशन प्रतिनिधिमा भवानी प्रशाद तिमिल्सिना, कृष्ण प्रशाद गौतम, चन्द्र विक्रम सारु मगर र राम कृष्ण पुन रहेका छन् । स्रोतका अनुसार नेपाली जनसम्पर्क समिति युएइबाट प्रतिनिधित्व गर्ने महासमिति सदस्य र महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु संस्थापन निकट रहेका छन् ।

नेपाली काँग्रेस महाधिवेशन लागी विदेश स्थित जनसम्पर्क समिति हरुको हकमा पाँच सय एक क्रियाशिल सदस्यहरु भएका देशहरुबाट तिन जना महासमिति सदस्य र चार जना महाधिवेशन प्रतिनिधिको रुपमा केन्द्रीय महाधिवेशनमा भाग लिन पाउने विधानमा व्यवस्था रहेको छ ।

५ फाल्गुन २०७२, बुधबार ००:०९ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

अमेरिका राष्ट्रपति चुनाव : अग्रिम मतदान गर्ने संख्या बढ्दो

न्यूयोर्क । अमेरिकामा आउँदो नोभेम्बर ३ मा हुने राष्ट्रपतिको चुनावमा अग्रिम मतदान गर्नेको संख्या बढ्दो क्रममा देखिएको छ ।..

विप्लवद्वारा संघर्षका कार्यक्रम घोषणा

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) नेत्रविक्रम चन्द (विप्लव) समूहले सरकारविरुद्ध संघर्षका कार्यक्रम..

भारतमा अलपत्र परेका १८ नेपाली बालकको उद्धार

भारतको गाजियावादमा अलपत्र परेका १८ जना नेपाली बालकलाई उद्धार गरी नेपाल फर्काइएको छ । आफन्त नेपाल भन्ने..

कोरोना संक्रमितको उपचार नगर्ने सरकारको निर्णय गैरजिम्मेवार र अनुत्तरदायी : नेपाल

काठमाडौ । सत्तारुढ नेकपाका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले कोरोना संक्रमितको उपचार नगर्ने सरकारकोे निर्णय..

कोरोना संक्रमणबाट नेपालमा थप ६ जनाको मृत्यु

काठमाडौं । कोरोन भाइरस संक्रमणबाट नेपालमा थप ६ जनाको मृत्यु भएको छ । सुनसरीमा तीन, भक्तपुर, दाङ र रुपन्देहीमा..