कोलोराडोमा पिकनिक कार्यक्रम सम्पन्न

कोलोराडो । नेपाली जनसंपर्क समिति अमेरिका, कोलोराडो च्याप्टर को आयोजनामा यही जुन १७, २०१२ का दिन फेयर भ्युपार्क बोउल्डर कोलोराडोमा एक समारोह बिच मनोरन्जनात्मक ढंगले सम्पन्न भयो । परिचय एवं शुभकामना मन्तव्य बाट कार्यक्रम बाट आरम्भ भएको थियो । करिब २०० जना भन्दा बढी नेपालीहरु सहभागी रहेको उक्त कार्यक्रममा जनसंपर्क समिती कोलोराडो च्याप्टरका कार्यबाहक सभापति गणेश भण्डारीले सम्पूर्ण उपस्थित नेपाली दाजु भाई एबम दिदी बहिनिहरुलाई स्वागत गर्दै यो एक सद्भाब पिक्निक हो भन्नुभयो । यस्ले नेपाली नेपाली बिचको सम्बन्ध लाई सुदृढ बनाउनुको साथै नेपाली संस्कृती को जगेर्ना गर्छ भन्दै उत्साह पूर्ण उपस्थिती को लागि सबैलाई धन्यवाद समेत दिनुभएकोथियो ।

उक्त कार्यक्रममा पुर्व संयोजक एवं केन्द्रिय प्रतिनिधि श्री जगन्नाथ गौतम, पूर्व सल्लाहकार एबम केन्द्रिय प्रतिनिधि श्री बुद्धी प्रसाद लमिछानेले, महासचिब श्री बिनोद गौली, पिक्निक कार्यक्रमका सम्योजक एवं केन्द्रिय प्रतिनिधि श्री मछेन्द्र श्रेष्ठ, नेपालीघरका अध्यक्ष्य श्री नारायण श्रेष्ठ, तमुधी कोलोराडो का अध्यक्ष्य श्री रमेश गुरुङ, कलाकार निर्मल प्याकुरेल, रक्की माउनटेन फ्रेन्डशिप अफ नेपालका प्रतिनिधि प्रेम् काजी श्रेष्ठ, मनोज तुलाधर साहित्यिक समाज कोलोराडो का अध्यक्ष्य श्री पदम बि के, केन्द्रिय प्रतिनिधि श्रीमती महालक्ष्मी शर्मा, श्रीमती नीरा गौतम, श्रीमती भगवती लामिछाने, कमल कार्की, जगदिश्वोर श्रेष्ठ, चेतमान श्रेष्ठ, कृष्ण सुबेदी, नुरेश्वोर अधिकारी, उमेश थापा, सुनिल श्रेष्ठ, लक्ष्मी श्रेष्ठ, अर्पणा श्रेष्ठ, नेत्र पोखरेल, ज्ञानेन्द्र काफ्ले, पारस लम्साल, अनिल के सी, शिवहरि अधिकारी, श्रीराम घिमिरे, पदम थापा, लाल रेग्मी, शशी अधिकारी, बिनोद शर्मा, शम्भु कार्की, बि के श्रेष्ठ, प्रकाश बस्नेत, दिलिप घिमिरेले शुभकामना व्यक्त गर्दै यस्ता कार्यक्रम सन्चालन हुँदै जानु पर्ने धारणा व्यक्त गर्नुभयो। हाल कोलोराडो बाहिर रहनुभएका सभापति श्री विश्व नाथ भण्डारीले समेत ईमेल मार्फत शुभकामना व्यक्त गर्दै कार्यक्रमको सफलताको कामना गर्नुभएको थियो ।

६ असार २०६९, बुधबार ०५:०९ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

चन्द्रमामा मानव जीवनको सम्भावनातर्फ नयाँ खुट्किलो : नासा

न्यूयोर्क । अमेरिकी अन्तरिक्ष एजेन्सी नासाले चन्द्रमाको सतहमा पानी रहेको पुष्टि गरेको छ । पानीको केमिकल कम्पाउण्ड पाइनु त्यहाँ..

दशैँको टीका लगाउन हिँड्नेको चहलपहल कम

दुर्गापक्षको मुख्य दिन आज मान्यजनको हातबाट नवदुर्गाको प्रसादका रुपमा शुभ साइतको प्रतीक रातो टीका एवं..

राप्रपा अध्यक्ष थापा अस्पतालबाट डिस्चार्ज

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापा अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् । कोरोना संक्रमण..

गैरआवासीय नेपाली नागरिकता ऐन छिट्टै पारित हुने

लन्डन । संघीय संसद्, कानून, न्याय तथा मानव अधिकार समितिका सभापति कृष्णभक्त पोख्रेलले नेपालको संविधान २०७२ मा..

यो साता विदेशमा थप एक नेपालको निधन

लन्डन । विश्वव्यापी महामारी कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणबाट यो साता विदेशमा थप एकजना नेपालीको ज्यान गएको छ ।..