चेन्नेई दोस्रो प्ले अफमा प्रवेश, मुम्वई ३८ रनले पराजित

काठमाडौ, ११ जेठ । दिल्ली डेयर डेभिल्स र चेन्नेई सुपर किग्स इन्डियन प्रिमियर लिगको दोस्रो प्ले अफमा भिड्ने भएका छन् । गएराति अवेर सकिएको एलिमिनेटरमा मुम्वई इन्डियन्सलाई पराजित  गरेपछि साविक विजेता चेन्नेईले दोस्रो प्ले अफमा दिल्लीसंग भेट पक्का गरेको हो । दिल्ली भने पहिलो प्ले अफमा कोलकत्तासंग पराजीत भएको थियो । चिन्नास्वामी स्टेडियम वैग्लौरमा चेन्नेईले मुम्वईलाई ३८ रनले पराजीत गरेको हो । टस हारेर व्याटिङमा तानिएको  चेन्नेईले निर्धारीत ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १ सय ८७ रनको उच्चस्कोर खडा गरेको थियो । चेन्नेईका लागि कप्तान महेन्द्रसिंह ध्वनीले नट आउट ५१ रनको योगदान दिए । त्यस्तै माईकल हस्सीले ४९ तथा वद्रीनाथले ४७ रन जोडे । जवाफमा व्याटिङमा उत्रिएको मुम्वईले २० ओभरमा १ सय ४९ रन मात्र वनाउन सक्यो । मुम्वईका लागि डयन स्थिमले ३८ रनको योगदान गर्न वाहेक अन्य कुनै पनि व्याट्सम्यानहरुले सम्झन लायक प्रर्दशन गर्न सकेनन् ।   दोश्रो प्ले अफमा भोलि दिल्ली र चेन्नेई भिड्ने छन् । दोस्रो प्ले अफको विजेताले इन्डियन प्रिमियर लिगको पाँचौ संस्करणको उपाधीका लागि कोलकत्ता नाईट राईडर्ससँग आईतवार प्रतिस्पर्धा गर्र्नेछ ।

११ जेष्ठ २०६९, बिहीबार ०९:४४ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

एसिड छ्याप्नेलाई कडा कारबाही गर्न अध्यादेश ल्याउने सरकारको निर्णय

काठमाडौं । सरकारले एसिड आक्रमण गर्नेलाई कारबाही गर्ने कडा कानुन बनाउन अध्यादेश ल्याउने निर्णय गरेको छ । बिहीबार बसेको..

सातामा दुई दिन सार्वजनिक बिदा दिने प्रस्ताव मन्त्रिपरिषदमा

काठमाडौं । संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयले आन्तरिक पर्यटन प्रर्वद्धन गर्न हप्तामा दुई दिन विदा..

बुटवलमा २, चितवन र डडेल्धुरामा १-१ संक्रमितको मृत्यु

काठमाडौं । कोरोना संक्रमणबाट आज बुटवलमा २, चितवन र डडेल्धुरामा एक-एक जनाको मृत्यु भएको छ । बुटवलस्थित कोरोना..

दसैंमा ‘लकडाउन’ हुनसक्ने !

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले संक्रिय संक्रमितको संख्या २५ हजार नाघेमा फेरि लकडाउन गर्न..

साढे ९८ लाख वित्तीय अपराध गरेको अभियोगमा राईविरुद्ध मुद्दा दर्ता

काठमाडौँ । दुबईबाट साढे ९८ लाख रुपैयाँ नेपालमा रूपान्तरण गरी वित्तीय अपराध (सम्पत्ति शुद्धीकरण) गरेको अभियोगमा..