चेन्नेई दोस्रो प्ले अफमा प्रवेश, मुम्वई ३८ रनले पराजित

काठमाडौ, ११ जेठ । दिल्ली डेयर डेभिल्स र चेन्नेई सुपर किग्स इन्डियन प्रिमियर लिगको दोस्रो प्ले अफमा भिड्ने भएका छन् । गएराति अवेर सकिएको एलिमिनेटरमा मुम्वई इन्डियन्सलाई पराजित  गरेपछि साविक विजेता चेन्नेईले दोस्रो प्ले अफमा दिल्लीसंग भेट पक्का गरेको हो । दिल्ली भने पहिलो प्ले अफमा कोलकत्तासंग पराजीत भएको थियो । चिन्नास्वामी स्टेडियम वैग्लौरमा चेन्नेईले मुम्वईलाई ३८ रनले पराजीत गरेको हो । टस हारेर व्याटिङमा तानिएको  चेन्नेईले निर्धारीत ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १ सय ८७ रनको उच्चस्कोर खडा गरेको थियो । चेन्नेईका लागि कप्तान महेन्द्रसिंह ध्वनीले नट आउट ५१ रनको योगदान दिए । त्यस्तै माईकल हस्सीले ४९ तथा वद्रीनाथले ४७ रन जोडे । जवाफमा व्याटिङमा उत्रिएको मुम्वईले २० ओभरमा १ सय ४९ रन मात्र वनाउन सक्यो । मुम्वईका लागि डयन स्थिमले ३८ रनको योगदान गर्न वाहेक अन्य कुनै पनि व्याट्सम्यानहरुले सम्झन लायक प्रर्दशन गर्न सकेनन् ।   दोश्रो प्ले अफमा भोलि दिल्ली र चेन्नेई भिड्ने छन् । दोस्रो प्ले अफको विजेताले इन्डियन प्रिमियर लिगको पाँचौ संस्करणको उपाधीका लागि कोलकत्ता नाईट राईडर्ससँग आईतवार प्रतिस्पर्धा गर्र्नेछ ।

११ जेष्ठ २०६९, बिहीबार ०९:४४ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

Email Subscription

विशेष

सबै

तुम्बाहाम्फेले सम्हालिन कानुनमन्त्रीको कार्यभार

काठमाडौँ, ५ फाल्गुण । नवनियुक्त कानून, न्याय तथा संसदीय मामिलामन्त्री डा. शिवमाया तुम्बाहाङ्फेले कार्यभार सम्हालेकी छिन् ।..

भ्रमण वर्ष सफल बनाउन रामेछाप महोत्सवः संयोजक रोका

रामेछाप, ५ फाल्गुण । रामेछाप जिल्ला सदरमुकाम मन्थलीमा आयोजना हुने ‘दोस्रो रामेछाप महोत्सव’को तयारी करिब सकिएको..

महरा विरुद्दको मुद्दामा फैसला भएन

काठमाडौँ, ४ फाल्गुण । निवर्तमान सभामुख कृष्ण बहादुर महराविरुद्दको बलात्कार प्रयासको मुद्दामा आइतबार पनि फैसला..

व्यक्तिले हडपेको सरकारी जग्गामा मन्त्री अर्यालले गाडीन् साइन बोर्ड

काठमाडौँ, ४ फाल्गुण । व्यक्तिले हडपेको १७ रोपनी जग्गा सरकारले फीर्ता ल्याएको छ । काठमाडौं महानगरपालिका ३१ स्थित..

चीनबाट फर्काइएका नेपालीलाई खरिपाटी लगियो

काठमाडौँ, ४ फाल्गुण । कोरोना भाइरसको उद्गमथलो चीनको वुहान शहरबाट १७५ जना नेपालीको उद्वार गरिएको छ । उनीहरु..