किम पछाडीबाट संसारकै सबैभन्दा सेक्सी

विश्व सुन्दरी, ब्रम्हाण्ड सुन्दरी, नितम्ब सुन्दरीका बारेमा त सबैले थाहाँ पाएकै हो । सुन्दर कर्मी फिगर अर्थात सुन्दर अनुहार, सुडौल छाती, बारुले कम्मरका आधारमा हलिउड हिरोईन मोडल गायिकालाई र्याङकिङ गर्ने प्रचलन पनि पुरानै हो । पछिल्लो समय अगाडिबाट मात्र नभएर पछाबडी अर्थात ढाडतिरबाट समेत सेक्सी देखिने सेलिव्रिटिलाई र्याङकिङ गर्न थालिएको छ । हालैमात्र जु म्यागिजिनले उसका दुई हजार पाठकमाझ यस्तै एक मत सर्वेक्षण गरेको छ । सो सर्वेक्षणमा किम कार्दासियन एक नम्बररमा परेकी छिन । रिहाना दोस्रो, जिना मलिन्स तेस्रो, पिक्सी लट चौथो र क्याटलिन विन्टर्स पाचौ नम्बरमा परेकी छिन । सर्वेक्षणअनुसार तयार पारिएको सूचिमा धेरै मोडल परेका छन् भने केही गायिका परेका छन् । आश्चर्यजनक रुपमा हिरोईन भने नगन्य मात्रामा परेका छन् । हिरोईन क्क्रार्लेट योहान्सन छौटौ नम्बरमा परिन । साकिरा एघारौ, जेसिका बेल बाह्रौ र बोयान्स नोवल्स पन्द्रौ नम्बरमा परे । लाभलाग्दो फिगरकी जालो (जेनिफर लोपेज) बाईसौ र डचेस अफ क्याम्ब्रिजकी चर्चित बहिनी पिपा मिडलटन छत्तिसौ नम्बरमा परेका छन् ।

४ जेष्ठ २०६९, बिहीबार ११:५६ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

विदेशी पर्यटकलाई भिसा प्रावधानमा खुकुलो बनाइदै

काठमाडौ । सरकारले पर्यटक भिसामा नेपाल आउने विदेशी नागरिकका लागि भिसा सम्बन्धि प्रावधानलाई केही खुकुलो बनाउने भएको छ । विधायन..

बाइडेनद्वारा आफ्नो प्रशासनमा रहने ६ व्यक्तिको नाम सार्वजनिक

न्यूयोर्क । अमेरिकाको राष्ट्रपतिमा निर्वाचित जो बाइडेनले सत्ता सम्हाल्ने तयारीका निम्ति आफ्नो सरकारका..

आज राष्ट्रपतिसमक्ष दोलखा भीमसेनको महाप्रसाद आउँदै

काठमाडौँ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी समक्ष दोलखाको प्रसिद्ध मन्दिर भीमेश्वरको महाप्रसाद आउँदै छ।..

जोखिमको अवस्था मुल्यांकन गरी सबै देशहरुमा उडान अनुमित दिने निर्णय

काठमाडौं । कोरोना संकट व्यवस्थापन केन्द्र सीसीएमसीले संक्रमणको जोखिमको अवस्था मुल्यांकन गरी सबै देशहरुमा उडान..

नेप्से नयाँ उचाइमाः दोहोरो अङ्कको वृद्धि

काठमाडौं । धितोपत्र बजारमा कारोवार मापक नेप्से परिसूचकले आज नयाँ उचाइ कायम गरेको छ । निर्जीवन जीवन बीमा, जीवन..