जापानमा साँस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न

सन्देश पोखरेल, नागोया । काठमाडौँमा अवस्थित होराई फाउन्डेसन र ओशिन जापानिज भाषा विद्यालयको आयोजनामा जापानको नागोया शहरमा एक साँस्कृतिक कार्यक्रम भव्यता पुर्वक सम्पन्न भएको छ । नागोया साँझ २०६९ नाम दिइएको उक्त कार्यक्रममा नेपालबाट आएका कलाकारहरुको टोलीले नेपालका विभिन्न जातजाति र क्षेत्रका नृत्यहरु प्रस्तुत गरेर भरपुर मनोरञ्जन प्रदान गरेका थिए ।
जापानमा नेपाली कला, सँस्कृतिको चिनारी गराउने उदेश्यले आयोजना गरिएको उक्त कार्यक्रममा नेपालको तामाङ सेलो नृत्य, थारु नृत्य, भोजपुरी नृत्य, नेपाली झ्याउरे नृत्य लगायतको विभिन्न क्षेत्र र जातजातिका नृत्यहरु प्रस्तुत गरिएको थियो ।
कार्यक्रम आयोजक संस्थाको रुपमा रहेको होराई फाउन्डेसनले नेपालमा गर्दै आएको गतिविधिको बारेमा भिडियो मार्फत जानकारी गरिएको उक्त कार्यक्रममा सुदिप पन्त र वविता पोखरेलको दोहोरी गायनले पनि थप मनोरन्जन प्रदान गरेको थियो ।
विभिन्न संघ संस्थाको प्रतिनिधित्व गर्दै गैर आवासीय नेपाली संघ अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय समितिका सदस्य डा. सुदिप अधिकारी, एनआरएन जापानका सचिव सरोज कंडेल, नेपाली विद्यार्थी समाज जापान(नेसाज) का उपाध्यक्ष (होन्सु) सन्देश पोखरेल, एन आर एन जापान तोकाई होकुरिकुका कार्यबाहक अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद घिमिरे, नेसाजका निवर्तमान अध्यक्ष बिमल अधिकारी सहित उल्लेख्य नेपालीहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

१६ बैशाख २०६९, शनिबार १९:३४ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

अमेरिकामा एकै दिन थपिए ९१ हजार ५३ कोरोना संक्रमित

न्यूयोर्क । हिजो बिहीबार अमेरिकामा ९१ हजार ५० जना कोरोना भाइरसका संक्रमित थप भएका छन् । यो अहिलेसम्मकै संक्रमितको संख्या बढी हो ।..

मुकेश चौरसिया हत्याको किटानी जाहेरी दर्ता

पर्सा । पर्साको बिन्दाबासिनी गाँउपालिकाका नेकपा कार्यकर्ता मुकेश चौरसियाको हत्याको किटानी जाहेरी आज प्रहरीले..

चन्द समूहका कम्पनी कमिसारसहित दुई जना पक्राउ

काठमाडौं । नेत्रविक्रम चन्द समूहका कम्पनी कमिसारसहित दुई जनालाई मोरङ प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा..

चितवनमा सङ्कलित प्लाज्मा अन्य जिल्लामा

क्षेत्रीय रक्तसञ्चार केन्द्र भरतपुरले सङ्कलित कोभिड–१९ सङ्क्रमण भई निको भएकाका प्लाज्मा अन्य जिल्लामा पठाउन..

प्रहरीको गोलीबाट अश्वेत व्यक्तिको मृत्यु भएपछि अमेरिकाको फिलाडेल्फियामा तनाव

न्यूयोर्क । अमेरिकाको पेन्सिलभेनिया राज्यस्थित फिलाडेल्फिया शहरमा प्रहरीको गोली लागेर अश्वेत व्यक्तिको..