पुलिसलाई महिला फुटबल उपाधि

इलाम, ८ माघ । तनावपूर्ण फाइनल प्रतिस्पर्धामा राष्ट्रिय महिला फुटबल च्याम्पियनसिपको उपाधि पुलिसले जितेको छ । इलाममा मंगलबार सम्पन्न फाइनलमा साविक विजेता नेपाल पुलिस क्लबले त्रिभुवन आर्मीलाई २–१ को अन्तरले पराजित गर्दै उपाधि हात पारेको हो । खेल सुरु भएको १३ मिनेटमा पुलिसकी निरु थापाले पहिलो गोल गर्दै आफ्नो टिमलाई अग्रता दिएकी थिइन् ।
निकै आक्रामक खेल खेलेको पुलिसका तर्फबाट खेलको ३५औं मिनेटमा टिम क्याप्टेन चन्दा भण्डारीले अर्को गोल गर्दै पुलिसको नाममा दुई गोल लेखाएकी थिइन् । खेल अवधिभर बलियो देखिए पनि खेलाडीबीचको तालमेल नमिल्दा पछि परेको आर्मीलाई भने पुलिसकै रक्षा पंक्तिकी शान्ता राईका तर्फबाट एक गोल आत्मघाती भएको थियो ।
२८पुसदेखि सुरु भएको प्रतियोगिताको सबै विद्याका पुरस्कारमा पुलिसको एकलौटी वर्चस्व रह्यो । पुलिसकी गोल रक्षक नमिता दली, डिफेन्समा पुलिसकै अमृता जैसी, मिड फिल्डर पुलिसकी यशोदा लामा, फर्डवार्ड निरु थापा, पुलिसका प्रशिक्षक सन्देश श्रेष्ठ उत्कृष्ट घोषित भए । उनीहरूलाई नगद २५ हजारका दरले पुरस्कार प्रदान गरिएको थियो । विजेता पुलिसले २ लाख र उपविजेता आर्मीले १ लाख रुपैयाँ पुरस्कार प्राप्त ग¥यो ।

८ माघ २०७०, बुधबार ०७:०२ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

यो साता विदेशमा थप एक नेपालको निधन

लन्डन । विश्वव्यापी महामारी कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणबाट यो साता विदेशमा थप एकजना नेपालीको ज्यान गएको छ । गैरआवासीय नेपाली..

कर्णाली सरकारले कोभिड सङ्क्रमितको निःशुल्क उपचार गर्ने

काठमाडौं । कर्णाली प्रदेश सरकारले कोभिड –१९ का लक्षणसहितका बिरामीको निःशुल्क परीक्षण तथा उपचार गर्ने भएको छ ।..

घटस्थापनापछि सात दिनमा दुई लाख बढीले छाडे उपत्यका

काठमाडौं । घटस्थापनापछि सात दिनमा दुई लाख बढीले उपत्यका छोडेका छन् । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका अनुसार..

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीद्वारा राष्ट्रको नाममा सम्बोधन (पूर्णपाठसहित)

आदरणीय दिदीबहिनी तथा दाजुभाइहरू, नेपालीहरुको ठूलो चाड, बडादशैं शुरु भइसकेको छ। यस महान् अवसरमा सर्वप्रथम म..

गोरखाबाट हनुमानढोका दरबारका लागि पठाइयो फूलपाती

गोरखा दरबारस्थित दशैँघरबाट काठमाडौँको हनुमानढोका दरबारका लागि फूलपातीसहितको डोली पठाइएको छ । विधिपूर्वक..