जियाको विजोग

नाम होस्, बद्नाम होस् तर जे–जस्तो भए तापनि गुमनाम भने नहोस् । गजवको शैली अपनाएकी छिन् जिया केसीले । यही शैलीका साथ भल्गर र सी गे्रडका चलचित्रहरूमा देखिँदै आएकी जिया यतिबेला भने आफ्नै परिवारबाट पनि टाढा हुने अवस्थामा छिन् । झापाकी जिया सुरुमा काठमाडौंमा होस्टेलमा बसेर अध्ययनका लागि प्रवेश गरेकी थिइन् । तर, उनको इच्छा भने सिनेमाको हिरोइन बनेर तहल्का मच्चाउनु थियो । तहल्का त उनले मच्चाइन् हिरोइन नभएर सिनेमामा भल्गर दृश्य दिएर र त्यस्तै खालका संवाद बोलेर । पछिल्लो पटक चलचित्र ‘एटीएम’ को गलत हल्ला र प्रचार भएपछि जियाका साथीहरूका अनुसार उनी आफ्नो घर झापा पनि जान सकेकी छैनन् । छोरी पढेर ठूलो मान्छे बन्ली भन्ने परिवारको सपनामा जियाले त्यतिबेला तुषारापात गराइदिइन् जब छलचित्र एटीएम उनले खेलिन् । यसअघि नै जियाको राम्रो दुई चलचित्र रिलिज हुन बाँकी नै थिए । चर्चाका लागि उनले एटीएमजस्तो फिल्म खेल्नुपर्ने अवस्था भने थिएन ।
अहिले जिया यता न उताको अवस्थामा छिन् । घरतिर जाऊँ भने परिवारले नै साथ नदिने अवस्था छ भने सिनेमातिर पनि उनलाई भल्गर र अश्लील सिनेमाहरूबाट मात्र अफर आउन थालेका छन् । राम्रो कथा अनि सभ्य विषयमाथि बनेका सिनेमाहरू त उनले आशै नगरे पनि हुने भयो अब ।

२८ पुष २०६९, शनिबार ०४:०४ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

हुम्लाको उत्तरी नाम्खा गाउँपालिका कोरोना मुक्त

हुम्लाको उत्तरी नाम्खा गाउँपालिका आइतबारदेखि कोरोना सङ्क्रमणमुक्त बनेको छ । आइतबार एन्टिजेन विधिबाट गरिएको कोरोना परीक्षणमा ४४..

ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनलको प्रतिवेदन सरकारद्वारा अस्वीकार

काठमाडौँ । ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेशनलको भ्रष्टाचारसम्बन्धी प्रतिवेदनलाई सरकारले अस्वीकार गरेको छ । यो..

चिनियाँ रक्षामन्त्री आज नेपाल आउँदै

काठमाडौं । चीनका पहिलो नम्बरका स्टेट काउन्सिलर एवं रक्षामन्त्री जनरल वेई फेङ औपचारिक भ्रमणमा आज काठमाडौं आउँदै..

प्रधानमन्त्रीद्वारा सचिवालयमा दाहालको जवाफी प्रस्ताव प्रस्तुत (पूर्णपाठसहित)

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवं अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफूमाथि लगाएका आरोपबारे लिखित जवाफ दिनुभएको छ..

प्रधानमन्त्री ओलीको लिखित जवाफमा के छ ?

काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) सचिवालय बैठक सुरु भएको छ । सचिवालय बैठकका लागि..