आफुलाई तपस्वी बमजन समर्थकले बन्धक नबनाएको मारिचीको भनाइ

बारा, १४ चैत । स्लोभाकियाकी नागरिक मारिचीले आफुलाई बन्धक नबनाएको बताउनु भएको छ । बाराको रतनपुरी गाविसको हल्खोरिया जंगलमा आफु पुजा मात्रै गर्न गएको उहाँको भनाइ छ ।  तपस्वी राम बहादुर बम्जनको पुजा दर्शन गर्न त्यहाँ पुगेको र आफुलाई कसैले अपहरण नगरेको मारिचीले हिजो प्रहरीलाई दिएको बयानमा बताएको बाराका प्रहरी उपरिक्षक दानसिह बोहोराले जानकारी दिनुभयो । आफु त्याहाँ स्वतन्त्र रुपले घुमफिर गर्दै महिनौदेखि बस्दै आएको मारिचीले बताउनु भएको हो । सन्चारमाध्यममा आफुलाई बन्धकको बनाएको भनिएको समाचार गलत भएको मारिचीको दावी छ । स्लोभाकियाकी नागरिक जसुज्समा पासपोर्टमा नाम भएकी तथा बम्जन स्थलमा मारिची उपनाम गरेकी करिब ४० वर्षिय ती महिलालाई बम्जनका केही अनुयायीहरुले आईतबार राती करिब ९ बजे सिमरा स्थित लामा होटलमा ल्याएर छोडेका थिए । बिहान चिया पिएर सिमरास्थित थेगु लामा गुम्बामा बसेको अवस्थामा बाराका प्रहरी उपरिक्षक बोहोराको नेतृत्वमा रहेको प्रहरी टोली त्यहाँ पुगेको थियो । प्रहरी देख्ने बित्तिकै ती विदेशी महिला भाग्न सुरु गरेपछि प्रहरीले लखेटेर बिहान करिब १० सिमरा स्थित दुरसञ्चार कार्यालय नजिकैबाट उनलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:४१ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

Email Subscription

विशेष

सबै

तुम्बाहाम्फेले सम्हालिन कानुनमन्त्रीको कार्यभार

काठमाडौँ, ५ फाल्गुण । नवनियुक्त कानून, न्याय तथा संसदीय मामिलामन्त्री डा. शिवमाया तुम्बाहाङ्फेले कार्यभार सम्हालेकी छिन् ।..

भ्रमण वर्ष सफल बनाउन रामेछाप महोत्सवः संयोजक रोका

रामेछाप, ५ फाल्गुण । रामेछाप जिल्ला सदरमुकाम मन्थलीमा आयोजना हुने ‘दोस्रो रामेछाप महोत्सव’को तयारी करिब सकिएको..

महरा विरुद्दको मुद्दामा फैसला भएन

काठमाडौँ, ४ फाल्गुण । निवर्तमान सभामुख कृष्ण बहादुर महराविरुद्दको बलात्कार प्रयासको मुद्दामा आइतबार पनि फैसला..

व्यक्तिले हडपेको सरकारी जग्गामा मन्त्री अर्यालले गाडीन् साइन बोर्ड

काठमाडौँ, ४ फाल्गुण । व्यक्तिले हडपेको १७ रोपनी जग्गा सरकारले फीर्ता ल्याएको छ । काठमाडौं महानगरपालिका ३१ स्थित..

चीनबाट फर्काइएका नेपालीलाई खरिपाटी लगियो

काठमाडौँ, ४ फाल्गुण । कोरोना भाइरसको उद्गमथलो चीनको वुहान शहरबाट १७५ जना नेपालीको उद्वार गरिएको छ । उनीहरु..