आफुलाई तपस्वी बमजन समर्थकले बन्धक नबनाएको मारिचीको भनाइ

बारा, १४ चैत । स्लोभाकियाकी नागरिक मारिचीले आफुलाई बन्धक नबनाएको बताउनु भएको छ । बाराको रतनपुरी गाविसको हल्खोरिया जंगलमा आफु पुजा मात्रै गर्न गएको उहाँको भनाइ छ ।  तपस्वी राम बहादुर बम्जनको पुजा दर्शन गर्न त्यहाँ पुगेको र आफुलाई कसैले अपहरण नगरेको मारिचीले हिजो प्रहरीलाई दिएको बयानमा बताएको बाराका प्रहरी उपरिक्षक दानसिह बोहोराले जानकारी दिनुभयो । आफु त्याहाँ स्वतन्त्र रुपले घुमफिर गर्दै महिनौदेखि बस्दै आएको मारिचीले बताउनु भएको हो । सन्चारमाध्यममा आफुलाई बन्धकको बनाएको भनिएको समाचार गलत भएको मारिचीको दावी छ । स्लोभाकियाकी नागरिक जसुज्समा पासपोर्टमा नाम भएकी तथा बम्जन स्थलमा मारिची उपनाम गरेकी करिब ४० वर्षिय ती महिलालाई बम्जनका केही अनुयायीहरुले आईतबार राती करिब ९ बजे सिमरा स्थित लामा होटलमा ल्याएर छोडेका थिए । बिहान चिया पिएर सिमरास्थित थेगु लामा गुम्बामा बसेको अवस्थामा बाराका प्रहरी उपरिक्षक बोहोराको नेतृत्वमा रहेको प्रहरी टोली त्यहाँ पुगेको थियो । प्रहरी देख्ने बित्तिकै ती विदेशी महिला भाग्न सुरु गरेपछि प्रहरीले लखेटेर बिहान करिब १० सिमरा स्थित दुरसञ्चार कार्यालय नजिकैबाट उनलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:४१ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

एसिड छ्याप्नेलाई कडा कारबाही गर्न अध्यादेश ल्याउने सरकारको निर्णय

काठमाडौं । सरकारले एसिड आक्रमण गर्नेलाई कारबाही गर्ने कडा कानुन बनाउन अध्यादेश ल्याउने निर्णय गरेको छ । बिहीबार बसेको..

सातामा दुई दिन सार्वजनिक बिदा दिने प्रस्ताव मन्त्रिपरिषदमा

काठमाडौं । संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयले आन्तरिक पर्यटन प्रर्वद्धन गर्न हप्तामा दुई दिन विदा..

बुटवलमा २, चितवन र डडेल्धुरामा १-१ संक्रमितको मृत्यु

काठमाडौं । कोरोना संक्रमणबाट आज बुटवलमा २, चितवन र डडेल्धुरामा एक-एक जनाको मृत्यु भएको छ । बुटवलस्थित कोरोना..

दसैंमा ‘लकडाउन’ हुनसक्ने !

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले संक्रिय संक्रमितको संख्या २५ हजार नाघेमा फेरि लकडाउन गर्न..

साढे ९८ लाख वित्तीय अपराध गरेको अभियोगमा राईविरुद्ध मुद्दा दर्ता

काठमाडौँ । दुबईबाट साढे ९८ लाख रुपैयाँ नेपालमा रूपान्तरण गरी वित्तीय अपराध (सम्पत्ति शुद्धीकरण) गरेको अभियोगमा..