बहुप्रतिक्षित चलचित्र लुट हेर्न कतारमा टिकटको मारामार

रवि रोषी,कतार । नेपाली चलचित्र इतिहासमै पृथक कथाबस्तुमा निर्माण गरिएको चलचित्र लुट यहि आउँदो शुक्रवार कतारको दोहा सिनेमा हलमा प्रदर्शन हुन गईरहेको छ । प्रदर्शनको लागि मुख्य आयोजकको रुपमा रहेको स्यांङ्जा सहयोग समाजले हाल सम्म २४ सय टिकट बिक्री भईसकेको जानकारी गराएका छन् । कतारको हकमा चलचित्र प्रदर्शन गर्ने क्रममा यति धेरै टिकट बिक्री भएको पहिलो पटक हो, अर्का आयोजक लक्ष्मण खतिवडाले बताए । युवाहरुको नितान्त अन्र्तमनको वास्तविक गतिविधीलाई प्रतिनिधित्व गरी छर्लंङ्ग पार्न सक्नु र चलचित्र संवादमा नयाँपन भित्र्याउन सक्नु नै चलचित्र लुटको सफलताको राज भएको बताउने लुटका निर्देशक निश्चल बस्नेतले भेटक्रममा बताए । लुटमा आफ्नो आँशिक क्यारेक्टर रहेर पनि यति धेरै सन्तुष्टी कुनै चलचित्रबाट पनि पाएकी थिइनँ, लुटको बजार प्रोमोशनको लागि विगत १ सप्ताह देखि कतारमा रहँदै आएकी नायिका ऋचाले बताईन् । इजरायल अष्ट्रेलिया लगायत विभिन्न राष्ट्रमा भव्य प्रदर्शन गरी दर्शकको मन जित्न सफल चलचित्र लुटले कतारमा पनि राम्रो बजार पाउने निश्चित भईसकेको छ । नेपाली चलचित्र जगतमा अब पुराना शैलीमा चलचित्र निर्माण गरिएमा बजार पाउन सक्नेछैन भन्ने पुष्टि लुटले गरिदिएको छ, नायिका ऋचाले भनिन् । कतारमा आगामी २३ मार्चमा २ एकै दिनमा २ शो प्रदर्शन गर्न लागिएको चलचित्रमा कतारमा बस्ने नेपाली दर्शकहरुसंगै बसेर चलचित्र हेर्न पाउनुको मज्जा बेग्लै हुनेछ, आउनुहोस् प्रवेशद्धारमा म तपाईंको प्रतिक्षामा हुनेछु, ऋचाले अन्त्यमा भनिन् ।

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०५:५८ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

कोरोना नियन्त्रणमा लागेको खर्च सार्वजनिक गर्न सर्वोच्चको आदेश

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले कोरोना भाइरस९कोभिड–१९० रोकथाम र राहतको खर्च विवरण सार्वजनिक गर्न सरकारलाई आदेश दिएको छ। सर्वोच्चले..

२८९ कैदीबन्दीको कैद माफीमिनाहा

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संविधान दिवसको अवसर पारेर २८९ कैदीबन्दीको कैद माफीमिनाहा गरेकी छन्..

राष्ट्रसंघीय महासभालाई प्रधानमन्त्री ओलीले भर्चुअल सम्बोधन गर्ने

काठमाडौ । राष्ट्रसंघको ७५औँ महासभाको उच्चस्तरीय सत्र अमेरिकाको न्यूयोर्कमा आजबाट सुरु भएको छ । महासभामा..

आजबाट मलमास शुरु

काठमाडौं । हिन्दू परम्परा अनुसार आजबाट मलमास शुरु भएको छ । मलमास असोज ३० गते राति १ बजेर ५३ बजेसम्म रहने छ ।..

वामदेव गौतम राष्ट्रियसभा सदस्य मनोनित

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका उपाध्यक्ष वामदेव गौतमलाई राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रियसभा..