बहुप्रतिक्षित चलचित्र लुट हेर्न कतारमा टिकटको मारामार

रवि रोषी,कतार । नेपाली चलचित्र इतिहासमै पृथक कथाबस्तुमा निर्माण गरिएको चलचित्र लुट यहि आउँदो शुक्रवार कतारको दोहा सिनेमा हलमा प्रदर्शन हुन गईरहेको छ । प्रदर्शनको लागि मुख्य आयोजकको रुपमा रहेको स्यांङ्जा सहयोग समाजले हाल सम्म २४ सय टिकट बिक्री भईसकेको जानकारी गराएका छन् । कतारको हकमा चलचित्र प्रदर्शन गर्ने क्रममा यति धेरै टिकट बिक्री भएको पहिलो पटक हो, अर्का आयोजक लक्ष्मण खतिवडाले बताए । युवाहरुको नितान्त अन्र्तमनको वास्तविक गतिविधीलाई प्रतिनिधित्व गरी छर्लंङ्ग पार्न सक्नु र चलचित्र संवादमा नयाँपन भित्र्याउन सक्नु नै चलचित्र लुटको सफलताको राज भएको बताउने लुटका निर्देशक निश्चल बस्नेतले भेटक्रममा बताए । लुटमा आफ्नो आँशिक क्यारेक्टर रहेर पनि यति धेरै सन्तुष्टी कुनै चलचित्रबाट पनि पाएकी थिइनँ, लुटको बजार प्रोमोशनको लागि विगत १ सप्ताह देखि कतारमा रहँदै आएकी नायिका ऋचाले बताईन् । इजरायल अष्ट्रेलिया लगायत विभिन्न राष्ट्रमा भव्य प्रदर्शन गरी दर्शकको मन जित्न सफल चलचित्र लुटले कतारमा पनि राम्रो बजार पाउने निश्चित भईसकेको छ । नेपाली चलचित्र जगतमा अब पुराना शैलीमा चलचित्र निर्माण गरिएमा बजार पाउन सक्नेछैन भन्ने पुष्टि लुटले गरिदिएको छ, नायिका ऋचाले भनिन् । कतारमा आगामी २३ मार्चमा २ एकै दिनमा २ शो प्रदर्शन गर्न लागिएको चलचित्रमा कतारमा बस्ने नेपाली दर्शकहरुसंगै बसेर चलचित्र हेर्न पाउनुको मज्जा बेग्लै हुनेछ, आउनुहोस् प्रवेशद्धारमा म तपाईंको प्रतिक्षामा हुनेछु, ऋचाले अन्त्यमा भनिन् ।

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०५:५८ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

गैरआवासीय नेपाली नागरिकता ऐन छिट्टै पारित हुने

लन्डन । संघीय संसद्, कानून, न्याय तथा मानव अधिकार समितिका सभापति कृष्णभक्त पोख्रेलले नेपालको संविधान २०७२ मा उल्लेख गरिएअनुकूल..

यो साता विदेशमा थप एक नेपालको निधन

लन्डन । विश्वव्यापी महामारी कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणबाट यो साता विदेशमा थप एकजना नेपालीको ज्यान गएको छ ।..

कर्णाली सरकारले कोभिड सङ्क्रमितको निःशुल्क उपचार गर्ने

काठमाडौं । कर्णाली प्रदेश सरकारले कोभिड –१९ का लक्षणसहितका बिरामीको निःशुल्क परीक्षण तथा उपचार गर्ने भएको छ ।..

घटस्थापनापछि सात दिनमा दुई लाख बढीले छाडे उपत्यका

काठमाडौं । घटस्थापनापछि सात दिनमा दुई लाख बढीले उपत्यका छोडेका छन् । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका अनुसार..

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीद्वारा राष्ट्रको नाममा सम्बोधन (पूर्णपाठसहित)

आदरणीय दिदीबहिनी तथा दाजुभाइहरू, नेपालीहरुको ठूलो चाड, बडादशैं शुरु भइसकेको छ। यस महान् अवसरमा सर्वप्रथम म..