हिमालयन लायन्स क्लब न्यु इन्ग्लेंडको बार्षिक उत्सव सम्पन्न

बोस्टन: हिमालयन लायन्स क्लब न्यु इन्ग्लेंडले गत साता तेस्रो बार्षिक उत्सब सम्पन्न गरेको छ । लायन्स मल्टिपल डिस्ट्रिक “३३ के” का गवर्नर लगायत मुख्य पदाधिकारीहरु उपस्थितमा सम्पन्न भएको उक्त समारोहमा क्लबका सदस्यहरुका साथै नेपाली समुदायका अगुवाहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो । महेश्वर पन्तको नेतृत्वमा गठन भएको यस सँस्थाको नेतृत्व शिव प्रकाशले गर्नु भएको छ । हरेक दुई बर्षको कार्यकाल रहने यो सँस्थाको साधारण शभा पनि यसै मार्च महिनाको जन्म दिवसलाई मानिन्छ ।

उक्त कर्यक्रममा बार्षिक रिपोर्ट सचिब सन्तोष सुबेदीले प्रस्तुत गर्नु भएको थियो| बार्षिक रिपोर्टमा आकर्षक बिषय भने यस लायन्स क्लबको लाईब्रेरी प्रोजेक्ट थियो । नेपालको मोरंग जिल्लाको पचाम गाउँ, जुन ठाउँमा नेपालका पिछडिएका मुसहर जति को बसोबास छ, सोहि ठाउँको माध्यमिक बिद्यालयमा झन्डै दश हजार डलरको लागतमा तयार हुने उक्त प्रोजेक्टमा जनश्रमदानबाट पाँच हजार र हिमालयन लायेंस क्लबबाट पाँच हजार डलर प्राप्त भैसकेको छ ।

यसै अबसरमा गवर्नर लायन म्याथिउले हिमालयन लायेंस क्लबका नयाँ सदस्यहरु शेषराज खतिवडा, जालप्रसाद घिमिरे, निगम दिक्षित्, रुपा थापा साथै डम्मरबहादुर थापालाई लायेंस कोड अफ इथिक्सको सपथ गराउँदै पदस्थापन गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा उपस्थित सबै लायेंस पदाधिकारीहरुले हिमालयन लायेंस क्लबलाई शुभकामना दिनुभएको उक्त कर्यक्रम नेपाली रेस्टुरेन्ट फिष्टेल किचेनमा भएको थियो । कर्यक्रमको संचालन बोर्ड सदस्य संजना (सुबेदी)सथियाबंदनाले गर्नु भएको थियो ।

१० चैत्र २०६८, शुक्रबार १८:५२ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

कोरोना नियन्त्रणमा लागेको खर्च सार्वजनिक गर्न सर्वोच्चको आदेश

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले कोरोना भाइरस९कोभिड–१९० रोकथाम र राहतको खर्च विवरण सार्वजनिक गर्न सरकारलाई आदेश दिएको छ। सर्वोच्चले..

२८९ कैदीबन्दीको कैद माफीमिनाहा

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संविधान दिवसको अवसर पारेर २८९ कैदीबन्दीको कैद माफीमिनाहा गरेकी छन्..

राष्ट्रसंघीय महासभालाई प्रधानमन्त्री ओलीले भर्चुअल सम्बोधन गर्ने

काठमाडौ । राष्ट्रसंघको ७५औँ महासभाको उच्चस्तरीय सत्र अमेरिकाको न्यूयोर्कमा आजबाट सुरु भएको छ । महासभामा..

आजबाट मलमास शुरु

काठमाडौं । हिन्दू परम्परा अनुसार आजबाट मलमास शुरु भएको छ । मलमास असोज ३० गते राति १ बजेर ५३ बजेसम्म रहने छ ।..

वामदेव गौतम राष्ट्रियसभा सदस्य मनोनित

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका उपाध्यक्ष वामदेव गौतमलाई राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रियसभा..