दोश्रो नेपाल-अमेरिका सुन्दरी प्रतियोगिता २०१२ घोषणा

बिजय थापा, मेरिल्याण्ड, मेरिल्याण्डमा दोश्रो नेपाल-अमेरिका सुन्दरी २०१२ प्रतियोगिताको औपचारिक घोषणा गरियो। उक्त औपचारिक कार्यक्रममा समाजका बिभिन्न संस्थाका प्रतिनिधि, समाजसेवी, बुद्धि जीविवर्ग तथा संचार कर्मीहरुको उपस्थिति रहेको थियो। कार्यक्रममा यसको उदेश्य तथा अन्य जानकारी यस कार्यक्रका संस्थापक अमित शाहले जानकारी गराइनु हुदै यहि आउदो अगस्त ११, २०१२ मा वाशिंगटन डिसीमा हुने जानकारी दिनु भएको थियोl

पुर्व नेपाल अमेरिका सुन्दरी, सुजिता बस्नेत, प्रथम र द्वितीय उपविजेताहरु क्रमस तिलस्मी बिष्ट तथा नविना बस्नेतले मन्त्यब्य व्यक्त गर्दै आफुहरुमा आत्म विश्वास बढेको र समुदायमा प्रति गर्नु पर्ने जिम्मेबारको महसुस भएको भन्दै आम दाजुभाई दिदि बहिनीहरुलाई सहभागी गर्न उत्प्रेरणा गर्न र सहभागीको लागि अनुरोध गर्नु भएको थियो।

आगामी अगस्त ११, २०१२ मा वाशिंगटन डिसीमा हुने उक्त नेपाल नेपाल यु एस सुन्दरी प्रतियोगिता को लागि समितिको घोषणा गरिएको थियो, उक्त समुहमा शरद बिक्रम सिंह, भारत बराईली, प्रशान्त राज भण्डारी लगायत शशक्त क्रियाशील युवा युवतीहरुको सहितको आयोजक समिति निर्माण गरिएको जानकारी गराईएको थियो।

बिगत बर्षमा संचार कर्मीहरुले प्रचार र प्रसारमा सहयोग गर्नु हुने केहि संचार कर्मी तथा आयोजक समितिका पदाधिकारीहरुलाई प्रशंसा पत्र म्यारील्याण्ड तथा पेनसिल्भंनियाका लागि बाणिज्य दुत प्रेम राजा महतले वितरण गर्नु भएको थियो। आयोजक समितिको तर्फबाट सबैलाई धन्यबाद दिदै कार्यक्रमको अन्त्य गरिएको थियो।

७ चैत्र २०६८, मंगलवार १९:२९ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

गैरआवासीय नेपाली नागरिकता ऐन छिट्टै पारित हुने

लन्डन । संघीय संसद्, कानून, न्याय तथा मानव अधिकार समितिका सभापति कृष्णभक्त पोख्रेलले नेपालको संविधान २०७२ मा उल्लेख गरिएअनुकूल..

यो साता विदेशमा थप एक नेपालको निधन

लन्डन । विश्वव्यापी महामारी कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणबाट यो साता विदेशमा थप एकजना नेपालीको ज्यान गएको छ ।..

कर्णाली सरकारले कोभिड सङ्क्रमितको निःशुल्क उपचार गर्ने

काठमाडौं । कर्णाली प्रदेश सरकारले कोभिड –१९ का लक्षणसहितका बिरामीको निःशुल्क परीक्षण तथा उपचार गर्ने भएको छ ।..

घटस्थापनापछि सात दिनमा दुई लाख बढीले छाडे उपत्यका

काठमाडौं । घटस्थापनापछि सात दिनमा दुई लाख बढीले उपत्यका छोडेका छन् । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका अनुसार..

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीद्वारा राष्ट्रको नाममा सम्बोधन (पूर्णपाठसहित)

आदरणीय दिदीबहिनी तथा दाजुभाइहरू, नेपालीहरुको ठूलो चाड, बडादशैं शुरु भइसकेको छ। यस महान् अवसरमा सर्वप्रथम म..